so 6.2.2010 |

Zápas Zubří - Lovosice

Přestože to z kraje utkání na žádné drama nevypadalo, nebylo Zubří v zápase proti Lovosicím daleko od bodové ztráty, zatímco hostující tým si mohl připsat nečekaný bodový zisk. Vstup do zápasu vyšel Zubří, které po čtyřech minutách vedlo 4:0. Ani další průběh první půle nenasvědčoval, že by zápas měl přinést napínavější podívanou, když domácí po první půli vedli 16:10. Výraznější brankový náskok si Zubří udržovalo až do 53.minuty, kdy na ukazateli svítil stav 28:24 pro domácí. Ti už do konce utkání nevstřelili branku, ale Lovosice svými chybami odmítly cenné body. Dva neproměněné sedmimetrové hody a jeden zahozený rychlý útok v jejich podání se zákroky vystřídavšího domácího brankáře Baránka zachránilo moravský celek, který v zápase zvítězil 28:26.